Wat
Asha Rajak (Food Pioneer alumna)
Asha Rajak (Food Pioneer alumna)
Proefkeuken @ Natural Pavilion
Arboretum West
Almere
Asha Rajak geeft tussen nu en eind van het jaar een zestal kookworkshops in onze nieuwe proefkeuken in Natural Pavilion. Meld je aan en maak in een uur een heerlijke soep met de boon als middelpunt en verse, biologische groenten van de stadstuinderij op Utopia Eiland!
Asha Rajak verzorgt met ‘Artisan by Asha’ op maat gemaakte culinaire ervaringen van boerderij tot tafel, geïnspireerd door de ‘voedsel als medicijn’-filosofie. Asha is een gepassioneerde voedselondernemer met aanzienlijke kennis en expertise in bodemonderzoek.
Workshop data:
maandag 27 november
dinsdag 28 november
maandag 4 december
maandag 11 december
dinsdag 12 december
maandag 18 december
Tijd: 10:30 – 11:30 uur
Prijs: € 24,99
Stuur een mail naar artisanbyasha@gmail.com.
350 leerlingen van Flevolandse Technasia hebben de afgelopen acht weken de voedselverspilling bij hen thuis in kaart gebracht, en gewerkt aan het bedenken van mogelijke oplossingen om die verspilling tegen te gaan. Tijdens deze slotbijeenkomst worden de beste ideeën en ontwerpen gepresenteerd.
Natural Pavilion
Arboretum West
Almere
gratis
Flevo Campus brengt in samenwerking met Pakhuis De Zwijger de driedelige programmareeks ‘De Bonenrevolutie’. In de tweede aflevering gaan we samen met chefs en andere smaakmakers opzoek naar de meest smaakvolle bonen voor ons menu van de toekomst.
Meld je aanPakhuis De Zwijger
Piet Heinkade 179
1019 HC Amsterdam
Gratis