Wat
o.a. Howard Komproe, Sharon de Miranda e.v.a.
o.a. Howard Komproe, Sharon de Miranda e.v.a.
Campusterein Flevo Campus (Floriade)
én:
FC de Toekomst (Traverse 1a)
Heri heri is een eenpansgerecht dat bestaat uit aardvruchten cassave, zoete aardappel, groene en gele bananen, gebakken zoute vis (kabeljauw) en een ei. Het werd traditioneel gegeten door tot slaaf gemaakten en tegenwoordig staat het symbool voor het maken van verbinding met voorouders en met de geschiedenis. Daarom is ‘t een symbolisch gerecht om te maken op Keti Koti – de vertaling daarvan is “ketenen verbroken” – de dag waarop de slachtoffers van de slavernij worden herdacht en de afschaffing van de slavernij wordt gevierd.
Lees hier meer over de dag en de organisatie.
Op 10 oktober 2025 zijn we zichtbaarder dan ooit. De Food Innovators-editie van de Food Business Conf. is een conferentie voor professionele ondernemers in de food-agrisector. Deze community building conferentie geeft inzichten, vergroot je kennis en expertise, inspireert op gebied van innovaties en brengt je in contact met toonaangevende spelers uit de sector, leveranciers en financiers.
Blijf op de hoogteThe Natural Pavilion, Almere
Slotevenement van de zevende editie van ons Food Pioneers Program. Kom kennismaken met de Pioneers en zie hoe zij hun product of onderneming pitchen aan een panel van experts. Hun producten zijn te proeven, dus er valt genoeg te ontdekken!
Meld je aanNatural Pavilion
Arboretum West
Almere
gratis